Data pl v0.2 - by KESS Dzisiaj jest poniedziałek, 17 lipca 2018 r. 197 dzień roku

Wersja kontrastowa

Urząd Gminy
Urząd Gminy
Władze
Rada Gminy
Honorowi Obywatele
Szychy Garbackie
Turystyka
Historia
Kultura
Zabytki Gminy
Kontakt
Ochrona Środowiska
Gospodarka Odpadami
Ogłoszenie Wojewody
Ogłoszenia Marszałka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dofinansowanie na demontaż, odbiór i utylizacja wyrobów zawierających azbest

 

 

 

 

Ogłoszenia
MULITIAGENCJA UBEZPIECZNIOWA W GARBATCE LETNISKO ZAPRASZA!!!
Oferujemy ubezpieczenia:
• komunikacyjne OC, AC, NNW oraz ASSISTANCE
• mieszkań, domów, domków letnisk...

Lokalizacja: Centrum Handlowo-Usługowe
Szczegóły ogłoszenia

Baza firm
Skład Opału - Krzysztof Ząbek
  Skład Opału - Krzysztof Ząbek, posiadamy w sprzedaży węgiel i drewno opałowe w dobrej cenie. Oferujemy produkty wysokiej...
Szczegóły firmy

Fabryka Domów „Bogucin”
Oferujemy beton towarowy, prefabrykaty żelbetowe, stabilizacje, podbudowy, stropy kanałowe, nadproża, bloczki, podwaliny, płyty ...
Szczegóły firmy

Agencja Reklamowa "Magic"
Agencja Reklamowa "Magic" proponuje Państwu szeroki pakiet usług reklamowo – marketingowych.   W skład oferty wchod...
Szczegóły firmy

Zakład E&E Elektronika i Elektromechanika
 specjalizuje się w usługach w zakresie: -elektroniki -elektromechanika -automatyki przemysłowej Wykonawstwie: -telewiz...
Szczegóły firmy

Zaklad Przemyslu Drzewnego s.j. Z. i R.Bernacik
Specjalizujemy się w budowie całorocznych domów drewnianych z bali, w konstrukcji szkieletowej jak i w konstrukcji mies...
Szczegóły firmy
Tereny inwestycyjne

Szanowni Państwo,Władze samorządu Gminy Garbatka-Letnisko serdecznie zapraszają Państwa do zapoznania się z ofertą inwestycyjną Gminy Garbatka-Letnisko oraz do rozważenia możliwości lokalizacji na naszym terenie inwestycji związanych z usługami turystycznymi bądź leczniczymi.

Garbatka-Letnisko znajduje się w południowo-wschodniej części województwa mazowieckiego w otulinie Kozienickiego Parku Krajobrazowego, którego  najcenniejszym elementem jest przyroda i wyjątkowy mikroklimat. Występują tutaj, korzystne warunki solarne, oraz podwyższona wilgotność powietrza. Tutejszy drzewostan leśny wydziela fitoncydy oraz olejki eteryczne o właściwościach bakteriobójczych, które dają mikroklimat uznawany za leczniczy dla dróg oddechowych.

Garbatka-Letnisko ma bardzo dobre warunki komunikacyjne, które wyznacza droga krajowa Nr 79 Warszawa – Sandomierz, droga wojewódzka Nr 69 oraz linia kolejowa. Przez Garbatkę-Letnisko przebiegają szlaki piesze oraz rowerowe. Turyści mogą tu zobaczyć wiele ciekawych miejsc o szczególnym znaczeniu historycznym i kulturowym. Tereny te urzekają spokojem, krajobrazami i co najważniejsze leczniczym powietrzem.

Polecamy Państwa uwadze teren inwestycyjny znajdujący się w obrębie Garbatki-Letnisko „Północ”. Teren składa się z 5 działek ewidencyjnych oznaczonych Nr działek 147/6 o pow. 0,2714 ha, 126/1 o pow. 0,3231 ha, 126/2 o pow. 0,1189 ha, 147/8 o pow. 0,1068 ha, 147/7 o pow. 0,1069 ha, ( łączna powierzchnia 0,9298 ha), stanowiący własność Gminy Garbatka-Letnisko. Teren położony jest przy drodze gminnej o nawierzchni bitumicznej Nr 170126W ul. Spacerowa połączonej z drogą powiatową Nr 1739W ul. Kolejowa.                          W odległości ok. 800 m od linii kolejowej (Dworzec PKP). Posiada wyposażenie w infrastrukturę techniczną: istniejącą sieć energetyczną, gazową, wodociągową, kanalizacyjną, i telekomunikacyjną. Teren bezpośrednio sąsiaduje z SP ZOZ, stadionem sportowym i kompleksem sportowym „Orlik”.

Warto podkreślić, że w promieniu 100 km od Garbatki-Letnisko znajdują się takie aglomeracje jak: Warszawa, Lublin, Kielce, Radom, oraz ciekawe turystycznie Kazimierz Dolny, Janowiec, Czarnolas.W gminnym miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego tereny  te przeznaczono pod usługi sportu i rekreacji tj. lokalizację obiektów służących  uprawianiu sportu, rekreacji i wypoczynkowi, w tym również stanowiące bazę hotelową i gastronomiczną wraz z niezbędnymi urządzaniami technicznymi, oraz funkcjami uzupełniającymi z wykluczeniem usług uciążliwych.
   
Garbatka-Letnisko „Północ” gdzie znajdują się tereny inwestycyjne to jeden z najpiękniejszych zakątków urokliwej Gminy. To dzielnica VIP-ów, sąsiedztwo dwóch wąwozów, piaszczystych wydm, śródleśnych zalewów, sosnowych lasów, oraz terenów Rezerwatu Krępiec, stwarzają zaciszny charakter i bardzo dobre warunki do rozwoju turystyki i rekreacji. Bezkonkurencyjność tej dzielnicy podkreśla również niepowtarzalna willowa architektura, pochodząca z okresu międzywojennego.

Nasza Gmina jest idealnym partnerem dla inwestorów. Ewentualni inwestorzy mogą liczyć na wszelką pomoc ze strony władz samorządu, posiadamy bardzo korzystne lokalne prawo podatkowe, które w stosunku do innych samorządów o podobnych uwarunkowaniach jest ustalone na bardzo niskim poziomie stawek.

Garbatka-Letnisko to przyroda, ludzie, tradycje, historia i teraźniejszość, oraz perspektywiczne myślenie które tworzą i będą tworzyły tą gminę.

Zachęcamy do bliższego zapoznania się z obszarami, które mogą być idealnym miejscem pod zabudowę i rozwój turystyki i rekreacji w naszej Gminie.

 

 

 

Wójt Gminy Garbatka-Letnisko

/-/ mgr Robert Kowalczyk

 

 

 

 

Pliki do pobrania:

Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego


Menu
Strona główna
Galeria zdjęć
Ogłoszenia
Kalendarium imprez
Linki
Pytanie do wójta
Odpowiedzi wójta
Księga gości
Projekty i dofinansowania
Oświata
Szukaj w serwisie
Baza Firm
Teleadresy
Tereny inwestycyjne
Podatki
Szlakiem Garbackich Willi
Zagospodarowanie przestrzenne
Informator
Baza noclegowa
Wzory deklaracji
Opieka zdrowotna
Opieka weterynaryjna
Parafie
Bezpieczeństwo
Samorząd województwa
Służby leśne
Telefony alarmowe
Ogłoszenie w sprawie lokalizacji Filli GBP
Wideo
Stowarzyszenia
Historia Garbatki-Letnisko
Blog Wójta
„Rekultywacja Gminnego Składowiska Odpadów innych niż nieb
STOP! wypalaniu traw na Mazowszu
Konto
Witaj,
nie jesteś zalogowany.

Zaloguj się